Rok 2014

05.10.2014 20:08

Ajka poprvé na ovále a poprvé v Mladé Boleslavi :-) V soutěži sóloracing si splnila licenční běh. První čas 25,44 a druhý čas 24,52. Jsme moc spokojeni! Tin si zaběhl dvakrát rovinku a na konci byl vždy podiven, že už střapec neběží dál :-)

28.09.2014 20:02

Na letos posledním "dostihu" v Křešíně se nám docela zadařilo. Tin doběhl na 3. místě v kategorii klasik a Ája na 1. místě v kategorii mladých :-)

Tin Ayort Back 3. místo                       Acca Bante Ready GO 1. místo

16.08.2014 22:59

Dnes je velký den. Páníček se vydal na dlouhou cestu a přivezl nám malý chlupatý dáreček - Háňu, Haničku, Haninku :-) Modroplavou žíhanou s bílými znaky, neuvěřitelně mazlivou a krásnou vipetí holčičku. Vítej do naší smečky!

28.06.2014 23:15

Dnes jsme se odvážili na dlouhou cestu 275 km tam a 275 km zpět. Cílem byl Šumperk a chovatelská stanice Modrý hit, která má v současné době štěňátka - vrh "H" :)

14.06.2014 19:29

Dnes jsme se zúčastnili coursingového tréninku ve Chvaleticích. Tinča si vzhledem k jeho zdravotnímu stavu střihl dvě rovinky. Šlo mu to bezvadně a je to rychlík. Okruh jsme riskovat nechtěli. Ajka si zaběhla jednu rovinku a dva okruhy. Návnadu neztratila ani jednou a starty jsou na jedničku! Máme z obou pejsanů obrovskou radost! ... Jen co Ajča dojela domů, začala druhý den hárat :-D

17.05.2014 19:43

Opět po delší pauze jsme vyrazili na výstavu. Sice jen krajskou, ale pro Ajku to byla premiéra. Už několik dní je příšerné počasí, zima, vítr a déšť. Na výstavu se nám vůbec nechtělo a ani výsledky nás nijak zvlášť nepotěšily :-) Rozhodčí Tibor Havelka přísný, před námi 62 psů. Tin si odnesl ocenění VYBORNÝ 1 a Ajka ve své výstavní premiéře VELMI DOBRÁ 1. Výborně se předváděla a krásně stála! Ovšem nepovedla se nám ani jedna výstavní fotka :-)

08.05.2014 19:09

Po celém dlouhém roce jsme se opět ukázali v Křešíně na soukromém dostihu. Invalida Tin nakonec s ovázanými prsty doběhl 200m na krásném 6. místě z osmi psů. Ajka běžela v kategorii dorost 100m a měla výborné starty i sledování návnady. Vyběhala si svůj první pohárek.

04.05.2014 14:37

Ajka si byla po delší době zkusit zaběhat za návnadou. První pokus obrátila za slepicemi a na druhý si už dala jen rovinku bez chyby :)

23.02.2014 23:17

Malý rychlý černý puntík na konci reportáže je naše Ajča :) Začátek 37,52 minuta. Podívejte se zde.

23.02.2014 19:47

Letos první coursingový trénink v Neznašově. Ája si poprvé zkusila "lovit" kůžičku a uspěla na výbornou!

Záznamy: 1 - 11 ze 11