Rok 2013

15.09.2013 20:10

Dnes 15.9.2013 jsme si domů přivezli naši první fenečku. Dali jsme jí jméno Ája :)

17.08.2013 17:43

Po dlouhém přemýšlení jsme nakonec Tina přihlásili na coursingový závod, který pořádal Český pes na zámku Kratochvíle. Tinča byl samozřejmě až na konci startovní listiny. První běh zvládl na výbornou. Po druhém běhu se mu ale vykloubil jeden z prstů na pravé přední tlapce. Jeho výkon si nakonec zasloužil nádherné 2. MÍSTO! Vzhledem k množství takovýchto zranění jsme se rozhodli, že to byl zároveň i Tiníkův poslední závod. Svou závodní kariéru zakončil tedy velmi úspešně stříbrnou medailí! Budeme ovšem pokračovat v kariéře výstavní ;)

11.08.2013 19:40

Velice dlouhý a také velice úspěšný den jsme strávili na 4. Krajské výstavě psů v Týně nad Vltavou. Tentokrát byl náš kruh obsazen "jen" 49 psy, takže jsme skončili ještě před polednem. Tin získal v otevřené třídě titul VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ. Po obědě jsme se vrátili na závěrečné soutěže, které začínaly ve 14:30, ale řada na nás přišla až v půl páté. V konkurenci tří psů X. skupiny FCI získal Tineček krásný titul - NEJKRÁSNĚJŠÍ PES X. SKUPINY FCI - 2. MÍSTO!

19.07.2013 17:16

V chovatelské stanici Ready-GO se narodila štěňátka. Jedna fenečka pocestuje k nám! :)

16.06.2013 18:00

Opět nepovedený dostih. Tinča si vylosoval vnitřní box. Všichni ostatní startovali z vnějších. Tudíž se na něj ihned po startu navalili. Tinův styl běhu je ovšem opačný a tím pádem vytlačil jednoho soupeře z dráhy a byl v prvním rozběhu diskvalifikován. Na měsíc mu byla zabavena licence. Po návratu domů jsme zjistili, že má zánět třetího víčka, což už ho tam asi muselo trápit a na psychice mu to také nepřidalo... Začínáme Tina podezřívat, že někde rozbil zrcadlo a táhne se s ním sedm let neštěstí!

12.05.2013 23:32

Tin se zůčastnil svého vůbec prvního dostihu v kategorii klasik na Pojizerském derby v Mladé Boleslavi. Počasí nám naštěstí přálo. Předchozí dva dny byly deštivé, ale neděle se povedla. Ovšem Tin byl dost vyčerpaný z návštěvy, u které jsme bydleli. Byl celou dobu nesvůj. Rozběhy zvládl pěkně: 1. rozběh dokončil na 3. místě v čase 25,54 a 2. rozběh dokončil na 4. místě v čase 25,45. Dostal se tedy do Finále "C", kde startoval s Williamem Wallace z Úplňku. Tin od začátku vedl, ale za poslední zatáčkou si William zvětšil oblouk, přiblížil se k Tinovi a snažil se mu zkřížit cestu. Tin se ho zřejmě lekl a ohlédl se po něm (ne ohnal). Tím Tin zpomalil a doběhl jako druhý. Nakonec byl diskvalifikován. Toť konečný výsledek. Jeli jsem domů smutní a unavení :(

20.04.2013 18:39

Tin získal ocenění - VÝBORNÝ 1, VÍTĚZ TŘÍDY, KRAJSKÝ VÍTĚZ, NEJKRÁSNĚJŠÍ PES X. SKUPINY FCI - 1. MÍSTO

14.04.2013 14:08

Coursingový trénink v Neznašově.

31.03.2013 16:06

Tinča získal v otevřené třídě ocenění VÝBORNÝ 2, Res. CAC :)

30.03.2013 16:05

Tin Ayort Back - třída otevřená VÝBORNÝ 3 :)

21.03.2013 18:04

Dnes po vážné nemoci odešla naše kamarádka a Kryštůfkova sestřička Carolain (*10.12.2006 - †21.3.2013).

17.03.2013 16:02

Letošní první trénink, který se nově konal v Neznašově, jsme zvládli na výbornou! Tinča si zkusil jeden dlouhý běh se zatáčkami a jeden sprint do kopce. Vzhleden k tomu, že naposledy běžel na konci léta loňského roku, mu jeho nohy běhají na výbornou. Konkurence se má na co těšit :o)